اسپیسر ساختمان و انواع آن

یکی از پرکاربردترین تجهیزات در صنعت ساختمان سازی اسپیسرها هستند که در صورت استفاده از آنها سرعت و دقت کار شما در پروژه‌های بزرگی چون سدسازی و تونل سازی به میزان چشمگیری افزایش پیدا می‌کند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این تجهیزات با توجه به ابعاد کوچکی که دارند نقش بسیار مهمی را در ساختمان سازی ایفا می‌کنند. در صورتی که از این ابزار و وسایل استفاده نشود خسارت‌های جبران ناپذیری به بار خواهد آمد. این وسیله در لغت به معنای فاصله گذار یا فاصله انداز است و در صنعت ساختمانی نیز می‌توانید با نام‌های کاور میلگرد یا بتن، لقمه بتن و یا فاصله نگهدار نیز آنها را شناسایی کنید.

در حالت کلی یکی از مهمترین دلایلی که از اسپیسرها در پروژه‌های ساخت و ساز استفاده می‌شود ایجاد یک فاصله مناسب میان میلگرد و بتن است. در واقع این روش یک جایگزین بسیار مناسب برای سنگ و چوب و برای تامین پوشش بتن به حساب می‌آید. امروزه یکی از مهمترین دغدغه‌هایی که مهندسان دارند این است که خرید اینترنتی اسپیسر به چه صورت بوده و به هنگام انجام این کار چه مواردی را باید رعایت کنند؟ در صورتی که این سوال مهم برای شما نیز پیش آمده باشد تا انتهای این مطلب را مطالعه کنید.

 

مزایای مختلف استفاده از اسپیسر در ساختمان سازی

با توجه به توضیحاتی که در رابطه با اسپیسرها مطالعه کردید بدیهی است که باید امتیازات بزرگی برای این وسیله در نظر گرفته شود تا مهندسان نسبت به استفاده از آن تشویق شوند. در واقع مزایای استفاده از اسپیسرها بسیار زیاد بوده و می‌تواند نقش بسیار مهم و غیر قابل انکاری در ساخت و ساز و اجرای پروژه به همراه داشته باشند. از مهم‌ترین مزایای این ابزار می‌توانیم به مواردی که در ادامه ذکر می‌شود اشاره کنیم.

  • به وجود آوردن یک شرایط مناسب برای حفظ فاصله میان میلگرد و بتن
  • بالا بردن سرعت کارگزاری میلگردها و همچنین ایجاد یک فاصله تحت عنوان پوشش
  • تعداد نیروی انسانی مورد نیاز برای اجرا و نصب میلگردها و بستن آرماتور کاهش پیدا می‌کند
  • سرعت اجرای پروژه و همچنین استاندارد کار شما افزایش چشمگیری پیدا خواهد کرد
  • این محصول علاوه بر ارزان بودن در پروژه‌های مختلف و محل‌های متفاوت در دسترس می‌باشد
  • وزن سبک اسپیسرها موجب حمل و نقل آسان و نصب راحت آنها خواهد شد

 

خرید آنلاین اسپیسر

یکی از مهم‌ترین مواردی که به هنگام خرید اینترنتی اسپیسر بتن وجود دارد این است که در مرحله اول باید نوع مورد نیاز اسپیسر را با توجه به کاربردی که دارد انتخاب کرده و سپس آن را در پروژه مورد نظر خود استفاده کنید. پس از اینکه فرایند انتخاب اسپیسر مورد نیاز انجام شد می‌توانید در صورت نیاز جهت دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین خرید این وسیله با مشاورانی که در مدرن سازان حضور دارند ارتباط برقرار کنید. در واقع شرکت مدرن سازان بزرگترین تامین کننده‌ی صنایع و تجهیزات قالب فلزی بتن و همچنین سیستم‌های داربست‌ بندی با هدف ارائه مشاوره، طراحی و تولید این تجهیزات در مدل‌های مدولار و خاص بوده که از سال ۱۳۸۵ فعالیت‌های خود را در این زمینه به صورت گسترده آغاز کرده است.

نکته حائز اهمیت این است که این شرکت از آغاز فعالیت، کیفیت را در اولویت کار خود قرار داده و توانسته است یک گام بزرگ در توسعه مسیر صنعت بردارد. همچنین مدرن سازان با استفاده از نیروهای متخصص و با تجربه برای ارتقا کیفیت محصولات و خدمات خود توانسته است بهترین محصولات را با بالاترین استانداردهای جهانی به تولید برساند. از مهم‌ترین اهدافی که این شرکت دارد ارائه محصول با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت در کمترین زمان ممکن می‌باشد. گفته می‌شود که مدرن سازان خرید اینترنتی اسپیسرها را نیز در دستور کار خود قرار داده تازگی و می‌توانید از این امکان برای راحتی کارتان استفاده کنید.

قیمت انواع اسپسرها

یکی از مهمترین مواردی که شاید کمتر کسی به هنگام خرید اینترنتی اسپیسر به آن توجه داشته باشد قیمت این وسیله می‌باشد. در واقع قیمت اسپیسرها با توجه به انواع مختلفی که دارند نیز به صورت مختلف تعیین شده و هر یک از آنها می‌توانند با توجه به کارکردی که دارند یک قیمت متفاوت به خود اختصاص بدهند. به همین علت نمی‌توان به صورت دقیق به قیمت همه اسپیسرها اشاره کرد. اما نکته‌ای که برای تمامی اسپیسرها وجود دارد این است که هرچه استحکام این وسیله بیشتر باشد توانایی آن نیز برای تحمل بار نقطه‌ای نیز افزایش پیدا کرده و طبیعتاً قیمت بالاتری نیز خواهد داشت.

 البته نباید از این نکته غافل شد که اسپیسرها به عنوان یک گزینه ارزان و مقرون به صرفه به حساب می‌آیند، اما با خرید به صورت اینترنتی هزینه بسیار کمتری برای دریافت این وسیله پرداخت خواهید کرد. همچنین با خرید اینترنتی اسپیسر، در زمانی که برای پیدا کردن یک ابزار مناسب صرف می‌کنید نیز بسیار صرفه جویی می‌شود.

منبع: modernsazan.com


این مطلب صرفا برای آشنایی شما با کسب‌وکار مهمان منتشر شده است و کانون معماران هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.


Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *