طراحی وب سایت معماری

همراهی شما در مسیر بهتر دیده شدن

وب سایت هویت آنلاین و شناسنامه یک برند است. پایگاه حضور بدون مرز در بستر اینترنت و فرصتی برای توسعه ارتباط از طریق پورتفولیوی پویا و پیامی گویا از قلب کسب و کار. تیم کانون معماران در مسیر خلق یک اثر هنری، همراه شماست.

همراه و هم‌مسیر شما برای ...

طراحی و راه اندازی

طراحی وب سایت معماری شما که به عنوان یک پورتفولیو نمایانگر فعالیت حرفه‌ای‌تان باشد، فرصتی برای ارتباط بهتر با مخاطبان فراهم آورد و به توسعه فعالیت حرفه‌ای‌تان فراتر از مرز‌های جغرافیایی کمک کند. وب‌سایتی با استاندارد جهانی در زمینه هویت بصری و زمینه‌های فنی همچون سئو.

مشاوره و آموزش

قبل از تصمیم‌گیری برای قدم گذاشتن در مسیر حضور آنلاین نیاز به مشاوره دارید؟ چه وب‌سایتی می‌تواند برای برند شما مناسب باشد و چه هزینه‌ای هایی خواهید داشت؟ دامنه و هاست مناسب وب سایت شما چگونه باید انتخاب شود و یا چگونه می‌توانید وب‌سایت قبلی خود را ارتقاء دهید؟ ما در کنار شما هستیم.

مدیریت و توسعه

وب‌سایت نیازمند تولید محتوا، به‌روزرسانی منظم افزونه، قالب و محتوایی است. اگر علاقه‌مند به برون سپاری این بخش از وب‌سایت خود هستید یا مایلید آموزش های لازم به عضوی از تیم شما ارائه شود، کانون معماران همراه شماست.

طراحی وب سایت معماری - کانون معماران

آخرین تجارب ما در مسیر همراهی شما ...

طراحی وب سایت معماری نوروجکت - کانون معماران

نوروجکت

نوروجکت یک شرکت بین‌المللی و چند رشته‌ای B2B است. بخشی از زمینه فعالیتی این شرکت در زمینه معماری، مهندسی و ساخت و ساز در مقیاس بزرگ است که به رهبران تجاری کمک می‌کند تا عملکرد خود را بواسطه کاهش خطرات، صرفه‌جویی هزینه، بهبود ایمنی و … افزایش دهند.

در طراحی این وب‌سایت تلاش کردیم ضمن توسعه یک وب‌سایت مینیمال، به رعایت اصول برندینگ و اثر گذاری روی مخاطب هدف مشخصی بپردازیم. طراحی رزومه اختصاصی برای فاندر وب‌سایت، بهینه‌سازی حداکثری سئو  و استفاده از سیستم های شبکه ابری جهانی برای بهبود دسترسی مخاطبان و امنیت، بخش دیگری از اهداف توسعه آن بود.

توسعه استراتژی تولید محتوای وبلاگ آن در جهت مبدل شدن به یکی از مجلات پیشتاز در زمینه تکنولوژی و فناوری صنعت ساخت  و سازن نیز جزو اهدافیست که بطور مستمر در حال اجراست. وب سایت نوروجکت اکنون در بیش از ده ها کلمه رتبه صفحه اول گوگل را به خود اختصاص داده است.

هشتی

معرفی استودیو طراحی معماری هشتی از زبان معمار و مدیر آن: هشتی دریچه ورود به دنیای هنر و زیبایی است. جایی که در آن افکار به واقعیت تبدیل می شود. استودیوی هشتی متشکل از معمارانی هستند که شریک و همراه شما می‌شوند و به گوشه‌های پنهان و دلنشین زندگی‌تان می‌پردازند. هر طراحی یک داستان خواهد داشت و در همه طراحی‌ها سلیقه و شخصیت شما در هر جزییات، هر فضا و هر انتخاب، حاکم خواهد بود تا شما به نتیجه‌ی منحصر به فرد خود برسید.

در طراحی این وب‌سایت تلاش کردیم در عین حالی که یک وب‌سایت چشم‌نواز و اینتراکتیو خلق می‌کنیم، اصول مارکتینگ و جذب مخاطب را نیز مورد هدف قرار دهیم. استفاده از پالت رنگی محدود و مینیمال، صفحه اختصاصی پورتفولیو، نمایش آمار و ارقام وب‌سایت و فرصت ارتباط مستقیم جزو دیگر اهداف توسعه این وب‌سایت بودند.

طراحی وب سایت معماری هشتی - کانون معماران
طراحی وب سایت معماری اینوفب - کانون معماران

اینوفب

استودیو اینوفب یک شرکت همکار و شریک مطلوب برای متخصصان طراحی و معماری در زمینه ساخت خلاقانه است که از بالاترین استاندارد های جهانی بهره‌مند هستند. این شرکت در کنار معماران قرار می‌گیرد تا ایده‌ها و الهامات خود را آنطور که باید به واقعیت تبدیل کنند. به گفته مدیر اینوفب: در استودیو اینوفَب مرزهای ساخت دوباره تعریف می‌شود. آنها در چالش‌ها پیشرفت می‌کنند و با اشتیاق برای طراحی نوآورانه هدایت می‌شوند. تیم اینوفب همیشه در حال تکامل است، مهارت‌های خود را بازتعریف می‌کنند و جهان خود را تغییر می‌دهند. آنها چیزهایی می‌سازند که دیگران نمی‌توانند.

حرکت، بخش جداناشدنی فعالیت‌های این استودیو بود و هست. هدف در طراحی این وب‌سایت دستیابی به ساختاری بود که بتواند به بهترین شکل ممکن این حرکت‌ها را به نمایش بگذارد و در عین حال از زیبایی بصری خوبی برخوردار باشد. توسعه برنامه سئو، تولید محتوا و بهینه‌سازی وب‌سایت برای انجام این کار نیز جزو الزامات کار بود.

دیگران درباره ما چه می‌گویند

ارتباط مستقیم با ما

بر اساس آمار دانشگاه استنفورد ۴۶.۱ درصد از مردم بیان کرده‌اند، مهم‌ترین معیار تصمیم‌گیری در مورد معتبر بودن یا نبودن یک برند، دیزاین وب‌سایت آن است.

ارتباط را شروع کنید، پاسخ به سوال های ذهنی‌تان را بیابید همراه ما باشید تا نقشه‌راه طراحی و توسعه یک وب‌سایت منحصر به‌فرد و حرفه‌ای را ترسیم و پیاده‌سازی کنیم. کلیک کنید و مستقیماً به تلگرام ما متصل شوید. در صورت بروز هر گونه مشکل یا عدم دسترسی به تلگرام، فرم انتهای این صفحه را پر کنید تا به زودی با شما وارد ارتباط شویم.

پورتفولیو معماری کانون معماران و شهرسازان
  • اختیاری