مسیر همراهی با ما

۱
درخواست عضویت
پر کردن فرم اطلاعات فردی، بارگذاری انگیزه نامه و ارسال رزومه
۲
مصاحبه و جمع‌بندی
جلسه‌ای برای آشنایی بیشتر و گفتگو در مورد روند‌های سازمانی و جلسه دیگری با هدف تائید نهایی عضویت‌ و پاسخ به سوالات‌ شما
۳
ثبت‌نام
انجام اقدامات لازم برای ثبت نام و دریافت کارت عضویت و آغاز رسمی فعالیت
۴
کارگاه آموزشی
آغاز مسیر فعالیت با حضور در دوره‌های تمرین‌محورِ تولید محتوا و مدیریت و سازماندهی
۵
کارآموزی
فرصتی برای تجربه هر آنچه که برای راه اندازی کسب‌و‌‌کار حرفه‌ای لازم و ضروری است‌. شما در پروژه‌های کوچک در زمینه تولید محتوا، بازاریابی محتوایی، اینستاگرام مارکتینگ، طراحی و مدیریت پروژه، شبکه‌سازی، سازماندهی و راهبری حضور و مشارکت خواهید داشت.
۶
راه‌اندازی کسب‌و‌کار شخصی
راه اندازی کسب ‌و‌کار شخصی با بهره‌گیری از منابع سازمانی بر پایه یادگیری مفاهیمی چون تدوین استراتژی، ترسیم چشم‌انداز و اهداف شرکت، مدیریت بازاریابی، تیم‌سازی و ...
۷
دوره حرفه‌ای DMBA
دوره حرفه‌ای یکساله برای کسب‌و‌کار‌های معماران و شهرسازان که با حضور اساتید برجسته کشور و همراهی دانشگاه‌های معتبر بین‌المللی برگزار خواهد شد. این دوره برای رشد و توسعه و حرفه‌ای‌تر شدن کسب‌و‌کار‌هایی است که شما در همراهی با مسیر کانون آغاز کرده‌اید
۸
شتابدهی
با ملحق شدن کسب‌و‌کار‌تان به شبکه تخصصی کانون معماران و شهرسازان، از حمایت هزاران نفر عضو سازمان، منابع مالی، اجتماعی و مشاروه‌های تخصصی بهره‌مند خواهید شد.

روند عضویت

داستان ما از سال نودوسه، با دوستان و همراهانی از جنس خودمون شروع شد. ما در این مسیر پرچالش سالانه یک فراخوان عمومیِ دعوت به همکاری داشتیم؛ فراخوانی که براساس طی پروسه‌ی طولانی دریافت مدارک، تماس و مصاحبه‌های مختلفی، همراه شدنِ دوستان جدیدی با مارو ممکن می‌کرد.

از بهار ۱۴۰۰ تصمیم گرفتیم فرآیند همراهی شما با این خانواده در کانون، سریعتر، آسون‌تر و ساده‌تر طی بشه! اگر می‌تونید روزانه دو ساعت خودتون رو برای توسعه فردی و جمعی وقت بذارید با یکی از این روش ها می‌تونید با همراه باشید:

۱- کد دعوتی رو از همراهان فعلی ما در خانواده کانون (مدیران، مشاوران، شورای علمی و اعضای شبکه تخصصی) دریافت کنید، مبنی بر اینکه توانمندی و شایستگی شما مورد تائیدش باشه

۲- برای رزور عضویت، فرم سازمانی رو پر کنید تا در هر زمانی که اطلاعات ارسالی شما با شرایط همکاری ما تطبیق داشته باشه، باهاتون تماس بگیریم. (شاید فردا شاید سال دیگه)

همراهان ما