طراحی و ساخت پورتفولیو معماری

همراهی شما در مسیر اپلای و تدوین پورتفولیو

قدم های اساسی اپلای معماری چیست و چگونه باید انجام داد؟ مدارک ضروری و اصول تهیه آنها چگونه است؟ در طراحی یا سفارش پورتفولیو چه استاندارد هایی وجود دارد؟ رعایت چه استاندارد هایی برای مکاتبه با یک دانشگاه ضروری است؟ چگونه باید دانشگاه مقصد را انتخاب کرد؟
برای یافتن پاسخ به سوالات ذهنی خود بدون هیچ هزینه‌ای گفتگو با مشاروان کارآزموده کانون را آغاز کنید

همراه و هم‌مسیر شما برای ...

اپلای معماری

مشاوره برای بررسی مقاصد مهاجرت، ترسیم مسیر اپلای شما، رفع ابهامات و سوالات ذهنی، بررسی اصول بهبود رزومه و تکنیک های اپلای از زبان متخصصانی که تجربه خود را با شما به اشتراک خواهند گذاشت.

طراحی پورتفولیو

طراحی پورتفولیو براساس استانداردهای روز دنیا و با شرایطی مناسب برای ارائه به دانشگاه های داخلی و خارجی، ژوژمان موسسات، اقامت های هنری و پوزیشن های کاری مطرح دنیا

طراحی و تدوین مدارک حرفه‌ای

بازسازی پروژه های قدیمی شما از پرزانته دوبعدی تا سه بعدی، رندر و پست پروداکشن. طراحی رزومه، ساخت دیاگرام، ترجمه و نگارش متن.

پورتفولیو معماری کانون معماران و شهرسازان

دیگران درباره ما چه می‌گویند

سوالات پر تکرار

هزینه و قیمت انجام پورتفولیو معماری چقدر است؟ (۱۴۰۱)
این موضوع بستگی به میزان کار لازم برای پورتفولیو دارد و پاسخ به این سوالات دارد: استاندارد های لازم برای پورتفولیو چیست؟ تعداد مدارک و کیفیت لازم از طرف کارفرما ارائه می‌شود یا نیاز به بهینه سازی است؟ چه اقداماتی برای پورتفولیو انجام خواهد شد؟ اما بطور کلی هزینه طراحی پورتفولیو در رنج قیمت ۹ الی ۱۷ میلیونی است.
روند همکاری با شما چگونه است؟
پس از ارتباط با ما و در اولین قدم، اطلاعات و مدارک اولیه شما رو دریافت خواهیم کرد تا در اختیار تیم فنی قرار بدیم. این مرحله در جهت بررسی و تأئید شرایط همکاری با شماست | در قدم دوم پاسخ تیم فنی در مورد شرایط کلی هزینه، زمان و امکان پذیرش پروژه را به شما اعلام می‌کنیم و در صورت توافق جلسه‌ای ترتیب داده میشه تا جزئیات همکاری بررسی بشه | قدم سوم مربوط به تنظیم و ارائه پروپوزالی است که تمام جزئیات همکاری در آن درج شده | در قدم چهارم و پست از تائید پروپوزال توسط شما و پرداخت اولیه، کار پورتفولیو شما آغاز خواهد شد | قدم پنجم مربوط به جلسات کرکسیون طرح و بررسی روند پیش روی است | در انتها پس از دریافت و بررسی پورتفولیو نهایی این امکان فراهم خواهد شد تا تغییرات جزئی پورتفولیو بررسی و انجام شود و کار به پایان برسد.
چطور می‌تونم نمونه کار های پورتفولیو معماری شما رو ببینم؟
به دلیل رعایت محرمانگی و امانت‌داری از مدارک دوستانی که همراه و هم‌مسیرشان هستیم، امکان به اشتراک گذاری پورتفولیو های متقاضیان رو نداریم. اما می تونید در ارتباط واتس آپی پورتفولیوی همکاران ما در تیم فنی رو دریافت و بررسی کنید.
زمان انجام پورتفولیو معماری چقدر است؟
این موضوع بستگی به میزان کاری دارد که لازم است روی پورتفولیو شما انجام شود. دیزاین یک پورتفولیو با چهار الی پنچ پروژه که مدارک کامل در اختیار داشته باشید ۴۵ روز طول می‌کشه که می تونه بسته به کار شما و تعداد افرادی که روی پورتفولیو شما کار خواهند کرد، کمتر یا بیشتر بشه. توصیه ما این هست که کار طراحی پورتفولیو معماری خودتون رو روز های آخر نگه ندارید، مخصوصاً اگر در مسیر اپلای تحصیلی هستید.
مدارک لازم برای ساخت پورتفولیو معماری چیه؟
۱- رزومه یا سی وی | ۲- ‏فایل ورد اطلاعات و توضیحات کامل به تفکیک برای هر پروژه، شامل: [موقعیت و مکان پروژه، زمان اجرای پروژه، دانشگاهی یا حرفه‌ای؟، فردی یا گروهی؟، نرم‌افزارهای به‌کاررفته، طرح مسئله و هدف پروژه یا داستان طرح، کانسپت طراحی و ایده‌ی شکل‌گیری طرح، شاخصه‌ها و موارد مهمی که در طرح شما در نظرگرفته شده مثلاً اگه شرایط اقلیمی یا فرهنگی خاصی در طراحی‌تان مدنظر بوده، مراحل طراحی و توضیحات لازم دیگر در صورت وجود.] | ۳- فایل‌های هر پروژه: [پلان‌ها، مقاطع، نماها، سایت پلان، مدل‌سازی سه‌بعدی، دیاگرام‌ها، تصاویر مدلسازی فیزیکی یا ماکت، دیتیل‌های اجرایی، رندرها] | ۴- در صورتی که تمایل به نمایش فعالیت‌های جانبی مرتبط (اسکیس، عکاسی، تصویرسازی، مجسمه سازی، طراحی گرافیک و..) در انتهای پورتفولیوتان داشته باشید، تصاویری از آثار با توضیح کوتاه از آن.
برای طراحی پورتفولیو معماری به چه تعداد پروژه نیاز است؟
استاندارد مشخصی که برای مقاصد مختلف قابل استفاده باشد وجود ندارد. برای اپلای هر پوزیشنی لازم هست که شرایط ویژه مربوط به آن مطالعه و بر اساس همان اقدام کرد، اما در صورت درج نشدن شرایط ویژه در مورد تعداد پروژه‌ها بصورت عمومی ۴ یا ۵ پروژه در پورتفولیو قرار می‌گیرد.
من به اندازه کافی پروژه ندارم، امکان گذاشتن پروژه از طرف تیم شما وجود داره؟
خیر. تیم کانون معماران این امکان که پروژه‌های موجود شما رو توسعه بده و به مرحله ای برسونه که قابل ارائه در پورتفولیو باشه، همراه شما خواهد بود، اما قرار دادن پروژه‌ای در پورتفولیوی شما از طرف تیم امکان پذیر نیست. توصیه ما در صورتی که پروژه‌های کمی در اختیار داشته باشید، استفاده از پروژه‌های دانشگاهی یا مشترکی است که در آن نقش داشته‌اید.
در چه زمینه‌هایی می‌تونم از شما کمک بگیرم؟
بررسی و تحلیل اجمالی پورتفولیو و ارائه توصیه هایی برای بهبود کار | طراحی پورتفولیو بر مبنای استاندارد دانشگاه یا موقعیت شغلی | بازسازی پروژه های قدیمی و پرزانته دو بعدی و سه بعدی | رندر و پست پروداکشن پروژه | طراحی و تنظیم رزومه | مشاوره در تدوین انگیزه نامه | ساخت دیاگرام کانسپت و روند طراحی | ترجمه و نگارش متن پورتفولیو

ارتباط مستقیم با ما

به همان اندازه‌ای که رعایت اصول و استاندارد در مسیر اپلای یا ارائه حرفه‌ای در قالب پورتفولیو، می‌تواند شما را به مقصد و مقصودتان برساند، برداشتن یک قدم اشتباه نیز می‌تواند تلاش و برنامه های چندین ساله شما را بی معنی کند!

 

برای ارتباط مستقیم با ما و دریافت مشاوره رایگان یا سفارش پورتفولیو، کلیک کنید و مستقیماً به واتس آپ ما متصل شوید.

پورتفولیو معماری کانون معماران و شهرسازان